Actueel weer Stellendam
Laatste update: 2026-05-22 om 17:05 uur
| Temperatuur | 24.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit O |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.2 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 72.4 km/u om 12:57 u |
| Minimum temp. | 22.1 °C om 11:59 u |
| Maximum temp. | 24.8 °C om 16:17 u |
| Windchill | 24.8 °C |
| Hitte index | 24.6 °C |
| Dauwpunt | 12.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 46.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 2.2 |
| Max. UV index | 4.6 om 13:07 u |
| Zon op | 04:06 u |
| Zon onder | 21:16 u |